Acp Yapı Video Galeri

Acp Yapı Medya

3. İş Geliştirme ve İnovasyon Zirvesi Semineri


Acp Yapı Elemanları Genel Müdürü Sayın Erhan Karabağ, Akpa Alüminyum Satış Pazarlama Müdürü Sayın Naci Selçuk, dormakaba Türkiye ve Batı Asya Genel Müdürü Sayın Dinç Oylum, Baymim Cephe Danışmanlık Sayın Serdar Bayram, Piksel Medya Şirket Müdürü Sayın Rıza Gümüş, En 13 Grup Yapı Yön. Kurulu Başkanı Sayın Hasan Çetinkaya ve desteğiyle yanımızda her zaman yer alan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Bölümü Dekanı Sayın Prof. Dr. Rafet AKTAŞ' ın seminerimizde ki konuşmaları.

 

İş Geliştirme ve İnovasyon Yeni Yaklaşımlar - Prof. Dr. Tuncer ASUNAKUTLU


Acp Yapı Elemanları İş Geliştirme ve İnovasyon Zirvesi Seminerimizde değerli hocamız Prof. Dr. Tuncer ASUNAKUTLU İş geliştirme ve İnovasyon için yapılması gerekenleri anlatarak katılımcılara bilgilerini aktardı. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

"İŞ" TE KALİTE Doç. Dr. Ali Rıza FİRUZAN Dokuz Eylül Üniversitesi


Acp Yapı Elemanları İş Geliştirme ve İnovasyon Zirvesi Seminerimizde değerli hocamız Doç. Dr. Ali Rıza FİRUZAN "Kaliteli" hizmet sunmanın detaylarını anlatarak katılımcıları bu konuda bilgilendirdi. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

 

Güncel Gelişmelerle Konkordato - Av. Dr. Orhan EROĞLU


Acp Yapı Elemanları İş Geliştirme ve İnovasyon Zirvesi Seminerimizde sayın Av. Dr. Orhan Eroğlu bu günlerde çok fazla gündemde olan Konkordato hakkında katılımcılara gerekli bilgileri aktardı. Hocamıza çok teşekkür ederiz.