X

Genç, Dinamik
Güvenilir

Hakkımızda

ACP Yapı Elemanları 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip markaların ürünlerini ithal etmekte, tescilli markaları ile sektörde önemli bir konuma gelmiş bulunmaktadır.

20 Yıllık
Sektörel Tecrübe

ACP Yapı Elemanları 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip markaların ürünlerini ithal etmekte, tescilli markaları ile sektörde önemli bir konuma gelmiş bulunmaktadır.

Acp Yapı Elemanları olarak hizmetlerimiz uygulama ve satış olarak iki gruba ayırabiliriz ürün portföyümüzü.

İmalat ve montaj hizmeti sunduğumuz ürün grubumuz; Almanya menşeili dormakaba sensörlü otomatik kapı sistemleri , manuel katlanır cam sistemler , Polonya menşeili ve yetkili distribütörü olduğumuz Ponzio yangın dayanımlı alüminyum kapı pencere giydirme cephe sistemleri , olarak değerlendirilebilir.

Satışını yaptığımız ürünler ise; dormakaba cam aksesuarları ve manuel cam sürme sistemler , dormakaba kapı kapatıcı hidrolik malzemeler , İtalyan menşeili Comunello markalı pencere ve kapak açma motorları olarak ifade edilebilir . İş anlamında hitap ettiğimiz projeler ağırlıklı olarak hastane , otel , alışveriş merkezi , havalimanı , iş merkezleri ve ofis rezidans binaları projeleridir.

Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce referansa sahip kuruluşumuz tüm bu ürünlerin yurt içi ve yurt dışı dağıtımını şubeleri ve bayileri aracılığı ile yapmaktadır. ACP Yapı; Otomatik kapı ve pencere sistemleri, Hidrolik kapı kapatıcı ve Alüminyum aksesuar çözümlerini mühendislik çerçevesinde proje bazlı olarak değerlendirip, yetkin bakım ve montaj personeli ile birlikte sunmaktadır. Satışını yaptığımız ürünlerin; montaj, eğitim ve teknik destek hizmetleri verilmektedir.

İhtiyaçlara hızlı ve kaliteli cevap vermeyi amaçlayan kuruluşumuz, deneyimli personeli ile uygulamacı firmalara her türlü teknik ve proje desteğini ücretsiz sunmakta, Ankara Merkez Ofis ve Şubemiz ile de teknik eleman ve stoktan malzeme desteği vermektedir.

Tanıtım Filmi

Yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusundaki tüm bilgi birikimimizi ve hizmetlerimizi kısa bir videoda anlatmak tabii ki çok zor. Daha detaylı bilgi almak ve tanışmak için ofisimizi ziyaret etmeden önce tanıtım filmimizi izlemenizi öneririz.

Kalite
Anlayışımız

Satışını yaptığımız ürünlerde ve sunduğumuz hizmetlerde ulusal ve uluslararası kabul görmüş standartlarda en iyi hizmeti sunarak lider firmalardan biri olmak, tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli kalite kavramını çevreci bir anlayış içinde tatbik etmek şirketimizin kalite politikasıdır.

ACP Yapı olarak misyonumuz; müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede, en ekonomik şekilde, kaliteden ve güvenlikten ödün vermeden karşılayarak karşılıklı güven ortamı oluşturmaktır.

Vizyonumuz; müşteri taleplerini mühendislik çerçevesinde ele alarak, güvenli ve kaliteli çözümleri en ekonomik şekilde optimize etmek, bu sayede sektörde sürekli talep gören ve takip edilen bir firma olmaktır.